Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

 

 

Rozpis 20.2. - 26.2.2017

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
20.2. Po                

veřejné bruslení

10,00-12,00  

  SH  

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

Zlodějka

Kejžlice

19,00

  volný led

20,30

 
21.2. Út                

veřejné bruslení

10,00-12,00

  SH  

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

  Veteráni

20,30

 
22.2. St    

Dudák

8,30

 

veřejné bruslení

10,00-12,00

  SH                 SH

veřejné bruslení

18,00-20,00

 

Kámen

Kunemil

20,15

   
23.2. Čt                

veřejné bruslení

10,00-12,00

   SH  

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

  volný led

20,30

 
24.2.                

veřejné bruslení

10,00-12,00

  SH  

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

elévové

16,00

 

áčko

17,30

  Rybníkáři

19,00

 

Okrouhlice

20,30

 
25.2. So         nábor školička   SH   Milichovský

15,00

  volný led

16,30

 

PIVO

Kunemil

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-21,30

   
26.2. Ne        

volný led

9,00

   

zápas dorost ČF

Světlá-Skuteč

11,00

 

veřejné bruslení

14,00-15,45

 

Montraz

D.Město

16,00

 

Fischer

17,30

 

Cakl

19,00

 

volný led

20,30

 
                                                                                                                   

 

Rozpis 27.2. - 5.3.2017

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
27.2. Po                 Lán                     SH   

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

Hurtovka

Litrpůl

19,00

  Rybníkáři

20,30

 
28.2. Út         Gympl                             SH  

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

  Veteráni

20,30

 
1.3. St    

Dudák

8,30

 

veřejné bruslení

10,00-12,00

               

elévové

14,00

  SH  

 2. zápas muži Světlá-Mor.Třebo.

18,30

 
2.3. Čt           školky                                          

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

Zlodějka

Rybník

20,30

 
3.3.              Kom

 

veřejné bruslení

10,30-12,00

                               

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

rezervace dorost

nebo volné ledy

 
4.3. So         nábor školička   SH   Tichý

15,00

 

PIVO

Kámen

16,30

  Moutelík

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-21,30

   
5.3. Ne                

 

    rezervace dorost
 

 

veřejné bruslení

14,00-15,45

 

volný led

16,00

 

Pecha

17,30

 

Cakl

19,00

 

volný led

20,30

 
                                                                                                                   

 

Rozpis 6.3. - 12.3.2017

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
6.3. Po                 Lán                         TV škol        

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

  Veteráni

19,00

 

Hurtovka

Litrpůl

20,30

 
7.3. Út                

veřejné bruslení

10,00-12,00

          SH    

N+P

16,00

 

rezervace zápas muži Světlá-Mor.Tř.

nebo tréninky a volný led

 
8.3. St            

Dudák

9,30

                         

elévové

14,00

  SH 

veřejné bruslení

18,00-20,00

 

Montraz

D.Město

20,15

   
9.3. Čt           školky                           TV škol        

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

Březinka

Kejžlice

20,30

 
10.3.              Kom

veřejné bruslení

10,30-12,00

                TV škol        

elévové

16,00

 

áčko

17,30

  rezervace dorost  
11.3. So         nábor školička   KLP 2007 HB  

Tichý

13,30

 

Březinka

Kejžlice

15,00

 

Kunemil

Kámen

16,30

 

Zlodějka

Rybník

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-21,30

   
12.3. Ne                  

veřejné brus

10,00-11,30

  SH

veřejné brus

14,15-15,45

  rez.zápas muži F1

17,00

 

Cakl po skon

nebo 19,00

     
                                                                                                                   

 

Rozpis 13.3. - 19.3.2017

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
13.3. Po                

 

                        SH
  
   

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

  Veteráni

19,00

  volný led

20,30

 
14.3. Út                

veřejné bruslení

10,00-12,00   

           SH    

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

  volný led

20,30

 
15.3. St            

Dudák

9,30

                         

elévové

14,00

  SH   rezervace muži F2
 
 
16.3. Čt           školky                     SH  

N+P

15,45

 

KLP 2007

Ledeč

 

dorost

19,00

  volný led

20,30

 
17.3.            

Kom

9,30

veřejné brusle

10,30-12,00

          SH    

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

rezervace zápas
dorost

 
18.3. So         nábor školička        

PIVO

Kunemil

12,00

 

SHL o 7.m

13,30

  SHL o 5.m

15,00

 

SHL

o 3.m

16,30

 

SHL

o 1. m

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-21,30

   
19.3. Ne                

přátelské utkání přípravek

Světlá-HTA
 

 

veřejné brus

14,00-15,45

 
rezervace muži F1,3
 
 

Cakl po sk

nebo 19,00

 

     
                                                                                                                   

 

 

Rozpis 20.3. - 26.3.2017

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
20.3. Po                                          
  
    TV škol        

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

  Veteráni

19,00

  Ar-kovo

20,30

 
21.3. Út         Dobrnice

 

                   SH    

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

  Rybníkáři

20,30

 
22.3. St            

Dudák

9,30

                         

elévové

14,00

  SH   rezervace muži F2
 
 
23.3. Čt           školky                   SH TV škol        

N+P

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

  volný led

20,30

 
24.3.            

Kom

9,30

veřejné brusle

10,30-12,00

                TV škol        

elévové

16,00

 

exhibiční zápas áčko nebo

dorost

 
25.3. So         turnaj minihokej 2009   volný led

16,30

  volný led

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-21,30

   
26.3. Ne             turnaj minihokej 2008  

veřejné bruslení

16,30-18,45

 

Cakl

19,00

 

Ar-Kovo

20,30

   
                                                                                                                   

 

 

Rozpis 27.3. - 2.4.2017

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
27.3. Po                                           SH 
  
   

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

  Veteráni

19,00

  volný led

20,30

 
28.3. Út                

veřejné bruslení

10,00-12,00

           SH    

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

  volný led

20,30

 
29.3. St            

Dudák

9,30

                         

elévové

14,00

  SH 
 
 

veřejné bruslení

18,00-20,00

 

volný led

20,15

   
30.3. Čt turnaj hasiči
    

N+P

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

  volný led

20,30

 
31.3.            

Kom

9,30

veřejné brusle

10,30-12,00

          SH
  
   

elévové

16,00

 

volný led

17,30

 

Rybníkáři

19,00

 

volný led

20,30

 
1.4. So         turnaj 2007 

 

2.4. Ne
 
      turnaj minihokej 2010    

veřejné bruslení

16,30-18,45

 

Cakl

19,00

             
                                                                                                                   

 

Konec zimní sezóny