Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

 

 

 

Rozpis 26.9. - 2.10.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
26.9. Po                                                                

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

Veteráni

19,00

 

Kejžlice

Krupá

20,30

 
27.9. Út                                                                

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

 

Kunemil

Montraz

20,30

 
28.9. St                

veřejné bruslení

10,00-12,00

   

Příseka

12,30

 

elévové

14,00

 

    SH

15,30-18,00

 veřejné bruslení

18,00-20,00

 

Rybník

Litrpůl

20,15

   
29.9. Čt                                                                

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

  volný led

20,30

 
30.9.                 Lučice                                

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

zápas dorost
Sv-Pelhřimov 19,30

 
1.10. So        

nábor

9,00

školička

10,00

    turnaj přípravek 2007    

Tichý

15,00

 

Zlodějka

D.Město

16,30

 

Březinka

Kámen

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-20,30

   
2.10. Ne    

Rybníkáři

8,30

 

veřejné bruslení

10,00-12,00

 

Moutelík

12,15

 

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

zápas Světlá A-Polička

17,00

 

Cakl po skon

19,30

       
                                                                                                                   

 

Rozpis 3.10. - 9.10.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
3.10. Po                                                                

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

Veteráni

19,00

 

Kejžlice

Litrpůl

20,30

 
4.10. Út                                                                

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

 

Krupá

Montraz

20,30

 
5.10. St                                

 Lučice
12,00

 

elévové

14,00

 

    SH

15,30-18,00

 veřejné bruslení

18,00-20,00

 

volný led

20,15

   
6.10. Čt         školky                                            

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

Hurtovka

Rybník

20,30

 
7.10.                                                                

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

zápas dorost
Sv-Hlinsko19,30

 
8.10. So        

nábor

9,00

školička

10,00

    turnaj přípravek    

Zlodějka

PIVO

15,00

 

Kámen

Kunemil

16,30

 

Březinka

D.Město

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-20,30

   
9.10. Ne        

turnaj přípravky

9,00-12,00

 

Tichý

12,15

 

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

volný led

16,00

 

Rybníkáři

17,30

 

Cakl

19,00

 

PIVO

Hurtovka

20,30

 
                                                                                                                   

 

Rozpis 10.10. - 16.10.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
10.10. Po                                                                

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

Zlodějka

Rybník

19,00

 

Kejžlice

Montraz

20,30

 
11.10. Út                                                                

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

 

Veteráni

20,30

 
12.10. St                                

 Lučice
12,00

 

elévové

14,00

 

    SH

15,30-17,15

 

zápas Světlá A-Choceň

18,30

 
13.10. Čt         školky                                            

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

Hurtovka

Litrpůl

20,30

 
14.10.                                                                

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

zápas dorost
Sv-Choceň 19,30

 
15.10. So        

nábor

9,00

školička

10,00

    SH    

Krupá

Kámen

15,00

 

Březinka

PIVO

16,30

 

Kunemil

D.Město

18,00

 

veřejné bruslení

19,30-20,30

   
16.10. Ne                

veřejné bruslení

10,00-12,00

 

Tichý

12,15

 

veřejné bruslení

13,45-15,45

 

volný led

16,00

 

Rybníkáři

17,30

 

Cakl

19,00

 

volný led

20,30