Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

 

 

Rozpis 22.8. - 28.8.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21
22.8. Po plocha mimo provoz - přechod na zimní období
23.8. Út plocha mimo provoz - přechod na zimní období
24.8. St plocha mimo provoz - přechod na zimní období
25.8. Čt plocha mimo provoz - přechod na zimní období      
26.8. plocha mimo provoz - přechod na zimní období             
27.8. So Pěšinky uzavřené
28.8. Ne Pěšinky uzavřené        

přípravka

nábor

15,00

 

dorost

16,30

 

tren A

18,00

  zavřeno
                                                                                                           

 

Rozpis 29.8. - 4.9.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
29.8. Po         turnaj Hockey Bunnies
30.8. Út turnaj Hockey Bunnies
31.8. St turnaj Hoceky Bunnies        

dorost

18,15

 

áčko

19,45

     
1.9. Čt                                                                

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

volný led

20,30

 
2.9.                                                                

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

Tichý

19,00

 

D.Město

20,30

 
3.9. So turnaj přípravky    

přípravný zápas áčko

Světlá-Jindř.Hradec 18,30

4.9. Ne turnaj přípravky    

Cakl

19,00

 

volný led

20,30

 
                                                                                                                   

 

Rozpis 5.9. - 11.9.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
5.9. Po                                                                

přípravka

16,00

 

dorost

17,30

 

Veteráni

19,00

 

volný led

20,30

 
6.9. Út                                                                

N+P

16,00

 

Dorost

17,30

 

áčko

19,00

 

volný led

20,30

 
7.9. St                                                

elévové

14,00

 

SH

15,30-18,00

 veřejné bruslení

18,00-20,00

 

volný led

20,15

   
8.9. Čt                                                                

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

volný led

20,30

 
9.9.                                                                

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

Tichý

19,00

 

D.Město

20,30

 
10.9. So                 den otevřených dveří              

přípravný zápas dorost

Světlá-Vlašim 16,00 

 

veřejné bruslení

19,00-21,00

       
11.9. Ne turnaj přípravky    

Cakl

19,00

 

volný led

20,30

 
                                                                                                                   

 

Rozpis 12.9. - 18.9.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
12.9. Po                                                                            

elévové

17,30

 

Veteráni

19,00

 

volný led

20,30

 
13.9. Út                                                                

N+P

16,00

 

dorost

17,30

 

áčko

19,00

 

volný led

20,30

 
14.9. St                                                

elévové

14,00

 

    SH

15,30-18,00

 veřejné bruslení

18,00-20,00

 

 

volný led

20,15

   
15.9. Čt                                                                

nábor

přípravka

16,00

 

elévové

17,30

 

dorost

19,00

 

volný led

20,30

 
16.9.                                                                

elévové

16,00

 

áčko

17,30

 

zápas dorost
Sv-Vel.Mez. 19,30

 
17.9. So turnaj přípravky        

veřejné bruslení

19,00-21,00

       
18.9. Ne turnaj přípravky    

Cakl

19,00

 

volný led

20,30