Aktuálně

Covidová opatření na sportovišti

 

Vstup na utkání jako divák, na veřejné bruslení, do posilovny, do sauny, na masáže a do bufetů na sportovištích bude umožněn pouze osobám, které splňují následující:

- osoba byla očkována proti onemocnění Covid-19 a předloží certifikát o ukončeném očkování (14 dní po ukončení)

- osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od začátku nemoci neuběhlo více jak 180 dní (předloží doklad)

- osoba je po první očkovací dávce nebo v době do 14 dnů po druhé dávce, v případě jednodávkové vakcíny v době do 14 dnů se musí kromě toho prokázat i testem RT-PCR s negativním výsledkem (platnost 72 hodin)

- děti do 12 let se nemusí prokazovat

- děti od 12-18 let se musí prokázat buď očkováním, proděláním nemoci nebo RT-PCR testem s negativním výsledkem

- antigenní testy již nelze použít, od 18 let kromě vyjímek nelze použít ani RT-PCR testy

- u tréninků společně sportující skupiny mládeže se vede evidence osob, nemusí se dokládat bezinfekčnost. U zápasů a turnajů mládeže je nutné mít u neočkovaných PCR test, který má platnost 7 dní

 

Žádáme všechny návštěvníky Sportovního centra Pěšinky a sportovní haly, aby dodržovali hygienická opatření schválená Vládou ČR a nosili ve vnitřních prostorách budov respirátory.

 

 

Upravená provozní doba Sportovní centrum Pěšinky

Provozní doba Sportovního centra Pěšinky až do odvolání do 20,00 hodin. V úterý 18.1. bude Sportovní centrum Pěšinky otevřené pouze do 19,00 hodin.

Posilovna zimní stadion

Každé úterý od 17,30-18,30 a každý pátek od 16,30-17,30 bude posilovna pro veřejnost uzavřená. Do posilovny se musíte prokázat certifikátem o očkování nebo o prodělané nemoci Covid. Testy již neplatí.

 

Utkání HC

Informace o zápasech HC najdete na http://hcsvetlans.cz/

 

Veřejné bruslení

Zveme Vás na zimní stadion v Pěšinkách na veřejné bruslení. Tento týden bruslíme v sobotu 22.1. v 12,45-14,15 hodin a v neděli 23.1. v 13,45-15,45 hodin. Vstupné je 20,- Kč do 15 let, 30,- Kč nad 15 let. U vstupu je návštěvník povinný se prokázat certifikátem o očkování nebo prodělané nemoci. Děti 12 let se prokazovat nemusí. Děti od 12-18 let, které nebyly očkované nebo neprodělaly nemoc Covid,se mohou prokázat PCR testem ne starším 72 hodin. U dospělých PCR test lze uznat pouze u rozočkovaných osob. Maximální počet na veřejném bruslení je 100 osob včetně doprovodu.

 

Sportovní hala

Sportovní hala je v provozu. Objednávky u pana Roseckého 775 586 016. Vstup na sportoviště se řídí aktuálním nařízením MZČR.

 

Tenisová hala

V tenisové hale je udělaný nový povrch. Prosíme sportovce, aby na plochu vstupovali v čisté obuvi určené na tenis. Zájemci o pravidelné hodiny v tenisové hale se mohou hlásit na tel. čísle 775 586 019. Cena za dopolední hodiny bude 200,- Kč a za odpolední+víkendy+svátky bude 300,- Kč.

 

Sauna

Sauna na zimním stadionu je stále v provozu. Vstup do sauny pouze s certifikátem o očkování či prodělané nemoci. Maximální kapacita sauny jsou 4 osoby.

 

Hřiště Komenská

Hodiny si můžete rezervovat na tel. čísle 775 586 016.

 

Fotbalové hřiště

Rozpisy zápasů najdete na http://www.fksvetlans.cz/

 

 

 
nastavení cookies pro tento web