V červnu nám společnost Eurogreen za finanční podpory Města Světlá nad Sázavou a Sportovního zařízení města provedla celkovou regeneraci fotbalového hřiště (vertikutaci, zapískování, teramat, provzdušnění, dosetí hřiště a položená hybridního trávníku do brankovišť)

celý článek

Sportovní zařízení města pořádá v sobotu 24.6.2017 míčový víceboj pro kategorii mixů-1 muž a 1 žena (popř. mohou startovat i dvě ženy)

celý článek

Tenisový kub Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou pořádá ve dnech 1.7.-2.7.2017 turnaj neregistrovaných - Světelský Wimbledon

celý článek

Nabízíme ve Sportovním centru Pěšinky pronájem kurtů na badminton pro veřejnost. Každé úterý od 19,00-20,00 hodin jsou k dispozici 4 kurty. Cena kurtu 125,- Kč/hod. Rezervace na tel. čísle 775 586 019.

Od 3.4. je upravený provoz tenisové haly. Na předplacené vstupní karty se již do haly nedostanete. V případě zájmu o tenisovou halu od dubna do září volejte na tel. 775 586 019, kartu ke vstupu si musíte vyzvednout na recepci zimního stadionu, kde si uhradíte poplatek 150,- Kč za hodinu. O víkendech a svátcích je zimní stadion uzavřen, kartu je nutné si vyzvednout den před víkendem či svátkem.

Sekání trávy

SEKÁNÍ TRÁVY, ÚDRŽBA TRÁVNÍKŮ od 1000 m/2

 

 

Dělá vám starosti údržba trávníku? Vyzkoušejte profesionální péči za výhodné ceny. Pokud nevlastníte golfové hřiště se správcem trávníku nebo vaše sekačka už nestačí na větší pozemek, vyplatí se spolupráce s námi.

- sekáme fotbalová hřiště, veškeré sportovní plochy i nad 10 000m/2

- sekáme a udržujeme vaše trávníky, na které pro své vytížení nemáte čas.

 

Sekání trávy provádíme profi sekačkou vhodnou i na šlechtěný trávník.

Posekanou trávu uložíme na vámi vybrané místo, nebo po dohodě odvezeme.


Cena sekání trávy

Cena sekání trávy je 420,- Kč za hodinu. V případě zájmu je nutná konzultace.

Vážení zákazníci, je dobré vědět, že pravidelným sekáním svých pozemků nevytváříte jen dojem bezvadného vzhledu, ale také tím významně ovlivňujete hustotu trávníku. Při sekání trávy dochází k tvorbě nových bočních výhonů, listů a odnoží. Sečení trávy také potlačuje některé typy plevelných travin a znesnadňuje jim tak další růst a rozmnožování.

Nenechte tedy zbytečně váš trávník přerůstat !!!

 

 

 

Kontakt :

Sportovní zařízení města Světlá nad Sázavou, s.r.o.

Pěšinky 971

582 91 Světlá nad Sázavou

tel.: +420 775 586 017