Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

Upozornění:

Dopolední ledy Po-Pá jsou za 1300,- Kč, odpolední ledy a víkendy jsou za 2200,- Kč.

Na objednávky ledu volejte 775 586 019

  

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
17.2. Po

        Kom       Lán KOM                SH   N+P 16,00   mlž 17,30   Kačeři Smrdov 19,00   Fra  20,30  
18.2. Út              

               

                SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   jun+A 19,00     Veteráni 20,45
19.2. St Kom   Kom   Veteráni 11,45             mlž 14,30   N+P 16,00   veřejné bruslení 17,30-18,45   Kačeři   PIVO 19,00   Litrpůl Kejžlice 20,30  
20.2. Čt             VTM U12
  9,30
  VTM U12
11,00
                  elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   Žraloci United 20,30  
21.2. ledová plocha mimo provoz   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   Prá  19,00   Kačeři Hroši 20,30  
22.2. So


      Fiš    9,00   školička 10,30  

Fra  11,45   veřejné bruslení 13,15-15,00   zápas junioři Třebíč 16,00   volný led 19,00   shl  20,30  
23.2. Ne

neobsaz   mini 2011   veřejné bruslení 13,45-15,45   SHL 16,00  

Veter   17,30

  PIVO Žraloci 19,00   Krej 20,30

 
                                                                                                                   

 

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
24.2. Po

       

                                                      N+P 16,00   mlž 17,30   shl  19,00   shl  20,30  
25.2. Út Gol.Jeníkov        

                SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   jun+A 19,00     Veteráni 20,45
26.2. St                     Veteráni 11,45             mlž 14,30   N+P 16,00    áčko - Hlinsko 18,30  
27.2. Čt Habry


    MŠ 10,00       Kom 12,00
  
            elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   shl  20,30  
28.2. ledová plocha mimo provoz   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   zápas junioři Jaroměř 19,30  
29.2. So


      HC    9,00   školička 10,30  

  mlž Humpolec 12,00 elévové Žďár   zápas junioři Krkonoše 16,30   Smrdov Hroši po sk.        
1.3. Ne         Fiš    9,00   GAI 10,30   veřejné bruslení 12,00-14,00     GAI 14,30  

Okrouh 16,00   shl  17,30   United Kačeři 19,00   shl  20,30  
                                                                                                                   

 

 

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
2.3. Po

       

Kom                                               N+P 16,00   mlž 17,30   shl  19,00   shl  20,30  
3.3. Út Kom         Kom

  Habry   SH   elévové 16,00   HC indiv 17,30   rez. áčko 4.SF Martinec

4.3. St Kom   Kom   Veteráni 11,45             mlž 14,30   N+P 16,00   veřejné bruslení 17,30   shl  19,00   shl  20,30  
5.3. Čt Gol. Jen.       Kom 12,00             elévové 14,30   N+P 16,00   mlž 17,30   jun  19,00   shl  20,30  
6.3. ledová plocha mimo provoz   HC indiv 14,30   elév    16,00   áčko   17,30   Prá  19,00   shl  20,30  
7.3. So


      HC    9,00   školička 10,30  

  turnaj HC   zápas junioři Náchod16,30   veřejné bruslení 19,30-20,30
   
 
8.3. Ne         Fiš    9,00  

veřejné bruslení 10,30-12,30   volný led 12,45   Fra  14,15     rez. áčko   shl čas se upřesní