Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

 

Rozpis 22.10.-28.10.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
22.10. Po                                                
 

N+P

14,30

 

elévové

16,00

     

jun

19,00

 

Kejžlice

Litrpůl

20,30

 
23.10. Út          
    výběry            

mlž

16,00

 

jun

17,30

 

áčko

19,00

 

Veteráni

20,30

 
24.10. St          

Veteráni

10,15

                       

mlž

14,30

 

N+P

16,00

 

veřejné bruslení

17,30-18,45

 

Krupá

Zlodějka

19,00

 

D.Město

Montraz

20,30

 
25.10. Čt                                          
       

elév

14,30

 

N+P

16,00

 

mlž

17,30

 

jun

19,00

 

Hurtovka Žraloci

20,30

 
26.10.             Lučice                                

brankáři

14,30

 

elév

16,00

 

áčko

17,30

  Prá

19,00

 

Zlodějka

Kejžlice

20,30

 
27.10. So    

HC

8,30

 

školička

10,00

  KLP 2009

 

 

veřejné bruslení

15,00-16,30

 
  rez. dor. nebo Kačeři


 

 

Kámen Litrpůl

18,15


rez. dorost
   
 
28.10. Ne    

Fiš

8,30

 

KLP 2010

10,00-12,00

       

veřejné bruslení

13,45-15,45

  zápas áčko -Česká Třebová17,00  

Množírna

Žraloci

20,30

 
                                                                                                                   

Vzhledem k tomu, že není ještě znám další průběh soutěže juniorů, může dojít ke zrušení rezervací ledu v sobotu 27.10.!!

Rozpis 29.10.-4.11.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
29.10. Po                

veřejné bruslení

10,00-11,45

  SH
             

elévové

16,00

 

stž

17,30

 

jun

19,00

 

Hurtovka

Kejžlice

20,30

 
30.10. Út          
   

veřejné bruslení

10,00-12,00

                               

mlž

16,00

 

jun

17,30

 

áčko

19,00

 

Veteráni

20,30

 
31.10. St          

Veteráni

10,15

                                   

N+P

16,00

 

zápas áčko -Lanškroun
18,30

 
1.11. Čt                                          
       

elév

14,30

 

N+P

16,00

 

mlž

17,30

 

jun

19,00

 

Množírna

D.Město

20,30

 
2.11. Lipnice 7,00                      

brankáři

14,30

 

elév

16,00

 

áčko

17,30

  Prá

19,00

 

Litrpůl

Krupá

20,30

 
3.11. So    

HC

8,30

 

školička

10,00

 

Moutelík

11,15

 

veřejné bruslení

12,45-14,30

  rezervace junioři


 
 

  rezervace SHL  
4.11. Ne    

Fiš

8,30

 

veřejné bruslení

10,00-12,00

 
SH
   

veřejné bruslení

13,45-15,45

  zápas áčko -Hlinsko17,00   volný led

20,30

 
                                                                                                                   

Vzhledem k tomu, že není znám další průbeh soutěže juniorů, může dojít ke změnám v programu v sobotu 3.11. a v neděli 4.11.

 

 

.