Aktuální rozpis plochy

Změna programu vyhrazena!!!

 Rozpis 18.2.-24.2.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
18.2. Po                 výběry  

N+P

14,30

 

elév

16,00

  volný led 17,30  

jun

19,00

  Kámen D.Město 20,30  
19.2. Út              

 

      Gympl               SH   SH  

mlž

16,00

 

jun

17,30

  Veteráni 19,00  

volný led

20,30

 
20.2. St             Veteráni 10,30    SH   SH   mlž  14,30  

N+P

16,00

  veřejné bruslení 17,30   Kejžlice Montraz 19,00   PIVO Žraloci 20,30  
21.2. Čt   Lán                       SH   SH  

elév

14,30

 

N+P

16,00

    JUN   Hurtovka Litrpůl 19,30          
22.2.                                 SH   SH   brankáři 14,30   elév 16,00   áčko   17,30   Prášek 19,00  

volný led 20,30

 
23.2. So
 

HC

8,30

 

školička

10,00

 

KLP 2009

11,15-13,30

  Okrouhlice 13,45   Skála 15,15   Zlodějka Množírna 16,45   Kámen D.Město 18,15   veřejné bruslení 19,45-21,30    
24.2. Ne    

Fišer

8,30

 

 

veřejné bruslení 10,00-12,00   zápas mlž   veřejné bruslení 14,00-15,45   volný led 16,00   Kačeři 17,30   TIS   19,00   Trpišov 20,30  
                                                                                                                   

Rozpis 25.2.-3.3.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
25.2. Po      KOM         KOM     SH   SH  

N+P

14,30

 

elév

16,00

  stž  17,30  

jun

19,00

  Krupá Žraloci 20,30  
26.2. Út              

 

KOM                     SH   SH  

mlž

16,00

 

jun

17,30

  áčko 19,00  

Veteráni

20,30

 
27.2. St                                   HC   13,15
 
mlž 14,30  

N+P

16,00

   zápas áčko semifinále Martinec  
28.2. Čt     KOM     Veteráni 10,00       KOM   KOM  

elév

14,30

 

N+P

16,00

  mlž    17,30   jun  19,00   Krupá    PIVO 20,30  
1.3.                                 KOM   SH   brankáři 14,30   elév 16,00   áčko   17,30   zápas junioři Pardubice 19,30  
2.3. So
 

HC

8,30

 

školička

10,00

 

mlž Vel.Mez.

11,15-13,15

 

Krejza 13,30

  veřejné bruslení 15,00-17,00   SHL 17,15   TIS  18,45   volný led 20,15    
3.3. Ne    

Fišer

8,30

  KLP 2010     10,00-13,30   veřejné bruslení 13,45-15,45   Krejza 16,00   Kačeři 17,30   Cihlář 19,00   volný led 20,30  
                                                                                                                   

 

Rozpis 4.3.-10.3.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
4.3. Po                 veřejné bruslení 10,00-11,45   SH   SH  

N+P

14,30

 

elév

16,00

  stž  17,30  

jun

19,00

  SHL 20,30  
5.3. Út              

 

SH   veřejné bruslení 13,45-15,45  

mlž

16,00

 

jun

17,30

  áčko 19,00  

Veteráni

20,30

 
6.3. St                 Veteráni 10,00
  
        veřejné bruslení 12,15-14,15   mlž 14,30  

N+P

16,00

 

zápas rezervace nebo 17,30 veřejko, 19,00 Kačeři, 20,30 volný led

 
7.3. Čt                 veřejné bruslení 10,00-11,45   SH   SH  

elév

14,30

 

N+P

16,00

  mlž    17,30   jun  19,00   volný led 20,30  
8.3.                 veřejné bruslení 10,00-11,45   SH   SH   brankáři 14,30   elév 16,00   áčko   17,30   zápas junioři Č.Třebová 19,30  
9.3. So
 

HC

8,30

 

školička

10,00

  SH   Moutelík 13,00   SDH Lučice 14,30   veřejné bruslení 16,00-18,00   SHL 18,15   veřejné bruslení 19,45-21,30    
10.3. Ne    

Fišer

8,30

  veřejné bruslení 10,00-12,00   přípravka 12,15   Okrouhlice 14,00       rezervace zápas áčko finále Martinec   volný led 20,00      
                                                                                                                   

 

Rozpis 11.3.-17.3.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
11.3. Po                                 SH   SH  

N+P

14,30

 

elév

16,00

  stž  17,30  

jun

19,00

  Krupá  PIVO 20,30  
12.3. Út              

 

výběry   SH  

mlž

16,00

 

jun

17,30

  áčko 19,00  

Veteráni

20,30

 
13.3. St             Veteráni 10,30   SH   HC mlž 14,30  

N+P

16,00

  zápas junioři Nové Město n.Met. 18,30

 
14.3. Čt                                 SH   SH  

elév

14,30

 

N+P

16,00

  mlž    17,30   jun  19,00   SHL 20,30  
15.3.         Dobrnice 9,00             SH   SH   brankáři 14,30   elév 16,00   áčko   17,30   Prášek 19,00   SHL 20,30  
16.3. So
 

HC

8,30

 

školička

10,00

 

mini 2011 11,30-14,30   zápas junioři 15,00 Jaroměř

  SHL 17,45   SHL 19,15      
17.3. Ne    

Fišer

8,30

  Gólmani 10,00   KLP 2009 11,30   veřejko zdarma 13,15   gólmani 14,30   rezervace áčko nebo 16,00 veřejko, 18,15 Kačeři   volný led 20,00      
                                                                                                                   

Rozpis 18.3.-24.3.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
18.3. Po                     výběry  

N+P

14,30

 

elév

16,00

  stž  17,30  

jun

19,00

  SHL 20,30  
19.3. Út              

 

                            Lán   SH  

mlž

16,00

 

jun

17,30

  Veteráni 19,00  

volný led

20,30

 
20.3. St             Veteráni 10,30   SH   SH   mlž 14,30  

N+P

16,00

 

veřejné bruslení 17,30

  Kačeři 19,00   volný led 20,30  
21.3. Čt                                 SH   Lán  

elév

14,30

 

N+P

16,00

  mlž    17,30   jun  19,00   SHL 20,30  
22.3.                                 SH   SH   brankáři 14,30   elév 16,00   volný led 17,30   Prášek 19,00   volný led 20,30  
23.3. So
 

HC

8,30

 

školička

10,00

 

  Krupá Žraloci 11,30   PIVO Žraloci 13,00   SHL 14,30   SHL 16,00   SHL 17,30   SHL 19,00   obsazeno  
24.3. Ne obsazeno

turnaj 2012

  Okrouhlice 17,00   veřejné bruslení 18,30-20,30      
                                                                                                                   

 

Rozpis 25.3.-31.3.

dat den 8-9 9-10 10-11 11-12 12-13 13-14 14-15 15-16 16-17 17-18 18-19 19-20 20-21 21-22
25.3. Po



                            SH  

N+P

14,30

 

elév

16,00

  stž  17,30  

jun

19,00

  volný led 20,30  
26.3. Út              


                            SH   SH  

mlž

16,00

 

jun

17,30

  Veteráni 19,00  

volný led

20,30

 
27.3. St

         

Veteráni 10,30             HC
 
mlž 14,30  

N+P

16,00

 

veřejné bruslení 17,30

  Kačeři 19,00   volný led 20,30  
28.3. Čt  

                              SH   SH  

elév

14,30

 

N+P

16,00

  mlž    17,30   jun  19,00   volný led 20,30  
29.3.

                              SH   SH   brankáři 14,30   elév 16,00   volný led 17,30   Prášek 19,00   volný led 20,30  
30.3. So obsazeno


turnaj 2011

10,00-16,45

  Veteráni 17,30   veřejné bruslení 19,00-21,00


       
31.3. Ne obsazeno

turnaj 2010

10,00-16,45

 

veřejné bruslení 17,00-19,00   plocha mimo provoz