Pravidla

Pravidla SHL

1. Utkání se řdídí podle platných pravidel LH.

2. Hráči mohou startovat až po dovršení 18 let věku.

3. Pořadatelem soutěže je Sportovní zařízení města Světlá nad Sázavou s.r.o.

4. Zápasy řídí rozhodčí a časoměřič, které zajistí pořadatel soutěže.

5. Přihlásit se můžete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky u p. Nevorala 775 586 018.

6. Začátek hrací doby je pevně stanoven na rozpisu soutěže, nejdéle se hraje do 21,45 hodin.

7. Cena pronájmu ledové plochy se řídí platným ceníkem poskytovaných služeb Sportovního centra Pěšinky pro rok 2021-22. Při prvním utkání bude provedena platba za rozhodčí, časomíru a startovné. Do 15.12.2021 bude uhrazena polovina pronájmu plochy. Druhá polovina pronájmu plochy bude uhrazena do konce soutěže.

8. Soupisky hráčů budou předloženy nebo zaslány před zahájením soutěže na první schůzce nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Soupiska bude obsahovat název družstva, jméno a příjmení hráče, jeho datum narození, jeho podpis, spojení na organizačního pracovníku týmu. Na soupisce bude uvedeno: Hráči startují na vlastní nebezpečí. Na soupisce může být uvedeno max. 25 hráčů a 2 brankáři. Soupiska může být doplněna do 1. kola soutěže.

9. Z důvodu malého počtu brankářů je povolený střídavý start brankářů v rámci obou skupin. Jméno musí být uvedeno na soupisce pořadatele.

10. Zápisy v průběhu soutěže budou zapisovány dle zápasů o utkání. Výsledky budou zveřejňovány na vývěsce ve Sportovním centru Pěšinky a na stránkách www.pesinky.cz.

11. Hrací doba je 3x20 minut hrubého času. Každé družstvo bude hrát alespoň 1x týdně.

12. Hrací systém - dvě skupiny maximálně po 8 družstvech dvoukolově, poté následuje play-off.

13. Utkání může být sehráno pouze v případě, že  má družstvo minimálně 5 hráčů a brankáře. Pokud tomu tak není, bude považováno za nesehrané utkání a utkání bude kontumováno výsledkem 5:0 v neprospěch týmu, který

     nenastoupil v potřebném počtu hráčů. Náklady na pronájem plochy budou plně hrazeny.

14. V případě zranění brankáře v průběhu hry a nemá-li tým náhradního brankáře, může se utkání dohrát s tím, že se do brány postaví šestý hráč. (brankáři se nepřevlékají)

15. V případě zranění některého z hráčů zajišťuje jeho ošetření vedoucího mužstva nebo kapitán. Službu konající pracovník Sportovní centra Pěšinky poskytne přístup do ošetřovny a zajistí případně sanitku.

16. Inzultací či napadením rozhodčího je utkáné kontumováno a hráč, který je za toto zodpovědný, je automaticky vyloučen do konce sezony SHL. Při opakovaném vyloučení jednoho hráče do konce zápasu může být hráč    

     vyloučen do konce sezony.

17. Protesty a námitky můžete podávat během ceé soutěže vedoucímu SHL.

18. Každé mužstvo má možnost 1x za sezonu požádat o náhradní termín.

19. Všichni hráči budou akceptovat proticovidová opatření a nařízení Vlády ČR v souvislosti s onemocněním Covid. Každý vedoucí družstva před zápasem zkontroluje od hráčů bezinfekčnost, a prověří, zda hráči splňují podmínky pro kolektivní hru. Vždy před zápasem bude vyplněný protokol o bezinfekčnosti a ten bude předán zodpovědnému zaměstnanci ZS.

 
nastavení cookies pro tento web