Rozvrh sportovní haly

Sportovní hala je v provozu

- lze používat sprchy a šatny

- sportovci se musí prokazovat ant. nego PCR testy na covid (pouze z laboratoře), nebo prokázat prodělání onemocnění covid v posledních 180 dnech, nebo prokázat očkování (14 dní po ukončeném očkování)

- organizující vede evidenci sportovců pro případ vzniku onemocnění covid ve skupině

- vstup na sportoviště s ochranou dýchacích cest, při vlastním sportování roušky nejsou povinné

 

 

SPORTOVNÍ HALA - ODPOLEDNÍ ROZVRH 2021
    dopoledne

14,00 

14,30

14,30 

15,00

15,00 

15,30

15,30 

16,00

16,00 

16,30

16,30 

17,00

17,00 

17,30

17,30 

18,00

18,00 

18,30

18,30 

19,00

19,00 

19,30

19,30 

20,00

20,00 

20,30

20,30 

21,00

pondělí

20.9.

1. Akademie DDM DDM badm Sokol      
2.            
3.  badm Kuč  badm Van      

úterý 

21.9.

1 ZŠ Komenská florbal Světlá mládež volejbal Světlá mládež   florbal Světlá mládež        
2  
3  

středa

22.9.

1 ZŠ Lánecká DDM florbal Světlá dospělí   futsal Pohár H.Brod-Chotěboř 20,00
   
2
3

čtvrtek

23.9

1 ZŠ Lánecká HC mládež         florbal Sokol HB      
2              
3              

pátek

24.9.

1 ZŠ Komenská DDM florbal Světlá mládež florbal odd dosp  
2  
3  
sobota 25.9. 1 florbal ženy SB Světlá 9,00-16,30
               
                    
2                  
3                  
neděle 26.9. 1       florbal dorostenci SB Světlá 9,00-17,30            
2          
3          
      14,00 14,30 14,30 15,00 15,00 15,30 15,30 16,00 16,00 16,30 16,30 17,00 17,00 17,30 17,30 18,00 18,00 18,30 18,30 19,00 19,00 19,30 19,30 20,00 20,00 20,30 20,30 21,00

 

SPORTOVNÍ HALA - ODPOLEDNÍ ROZVRH 2021
    dopoledne

14,00 

14,30

14,30 

15,00

15,00 

15,30

15,30 

16,00

16,00 

16,30

16,30 

17,00

17,00 

17,30

17,30 

18,00

18,00 

18,30

18,30 

19,00

19,00 

19,30

19,30 

20,00

20,00 

20,30

20,30 

21,00

pondělí

27.9.

1. Akademie DDM DDM badm Sokol      
2.            
3.  badm Kuč  badm Van      

úterý 

28.9.

1     volejbal Světlá mládež        
2        
3        

středa

29.9.

1 ZŠ Lánecká DDM florbal Světlá mládež florbal odd dosp  
2  
3  

čtvrtek

30.9

1 ZŠ Lánecká HC mládež         florbal Sokol HB      
2              
3              

pátek

1.10.

1 ZŠ Komenská DDM florbal Světlá mládež florbal Světlá dospělí  futsal Chotěboř-Jablonec 20,30 
2
3
sobota 2.10. 1                      florbal elévové SB 13,00-18,00            
2            
3            
neděle 3.10. 1    volejbal juniorky SB Světlá-Jihlava                          
2                          
3                          
      14,00 14,30 14,30 15,00 15,00 15,30 15,30 16,00 16,00 16,30 16,30 17,00 17,00 17,30 17,30 18,00 18,00 18,30 18,30 19,00 19,00 19,30 19,30 20,00 20,00 20,30 20,30 21,00

 

SPORTOVNÍ HALA - ODPOLEDNÍ ROZVRH 2021
    dopoledne

14,00 

14,30

14,30 

15,00

15,00 

15,30

15,30 

16,00

16,00 

16,30

16,30 

17,00

17,00 

17,30

17,30 

18,00

18,00 

18,30

18,30 

19,00

19,00 

19,30

19,30 

20,00

20,00 

20,30

20,30 

21,00

pondělí

4.10.

1. Akademie DDM DDM badm Sokol      
2.            
3.  badm Kuč  badm Van      

úterý 

5.10.

1 ZŠ Komenská florbal Světlá mládež volejbal Světlá mládež        
2        
3        

středa

6.10.

1 ZŠ Lánecká DDM florbal Světlá mládež florbal odd dosp  
2  
3  

čtvrtek

7.10.

1 ZŠ Lánecká HC mládež         florbal Sokol HB      
2              
3              

pátek

8.10.

1 ZŠ Komenská DDM florbal Světlá mládež florbal Světlá dospělí  
2
3
sobota 9.10. 1  florbal HB 8-11 přípravka                    florbal dorostenci HB 11,00-19,30         
2      
3      
neděle 10.10. 1   florbal muži SB Světlá 9,00-17,00
               
               
2                
3                
      14,00 14,30 14,30 15,00 15,00 15,30 15,30 16,00 16,00 16,30 16,30 17,00 17,00 17,30 17,30 18,00 18,00 18,30 18,30 19,00 19,00 19,30 19,30 20,00 20,00 20,30 20,30 21,00