Rozvrh sportovní haly

Provoz sportovní haly - covid opatření platná od 22.11.2021 pro veřejnost

- vstup na sportoviště a do hlediště pouze s certifikátem na očkování nebo prodělané nemoci

- děti do 12 let se nemusí prokazovat

- děti 12-18 let se musí prokázat buď očkováním, proděláním nemoci nebo PCR testem platným 72 hodin

- sportovní oddíly se řídí pravidly pro amatérský sport...na tréninky se vede pouze evidence, na zápasy je nutné mít u neočkovaných PCR test, který má platnost 7 dní.

- vstup na sportoviště s ochranou dýchacích cest, při vlastním sportování roušky nejsou povinné

  

 

 

SPORTOVNÍ HALA - ODPOLEDNÍ ROZVRH 2021
    dopoledne

14,00 

14,30

14,30 

15,00

15,00 

15,30

15,30 

16,00

16,00 

16,30

16,30 

17,00

17,00 

17,30

17,30 

18,00

18,00 

18,30

18,30 

19,00

19,00 

19,30

19,30 

20,00

20,00 

20,30

20,30 

21,00

pondělí

17.1.

1. Akademie DDM DDM badm Sokol      
2.  FK příp      
3.  badm Kuč  badm Gaj      

úterý 

18.1.

1 ZŠ Komenská florbal Světlá mládež volejbal Světlá mládež volejbal Sokol   DM futsal
2     futsal Pal  
3  

středa

19.1.

1 ZŠ Lánecká DDM florbal Světlá mládež    
2  
3  

čtvrtek

20.1.

1 ZŠ Lánecká  HC mládež FK přípravka SUD futsal FK C futsal florbal Sokol HB
2
3

pátek

21.1.

1 ZŠ Komenská DDM florbal Světlá mládež florbal Světlá dosp  
2
3
sobota 22.1. 1
      florbal muži Světlá 9,00-17,00
  
      florbal Světlá dosp      
2            
3            
neděle 23.1. 1  FK přípravka 7,30-14,00???                    futsal Kadl
    
       
2                        
3                        
      14,00 14,30 14,30 15,00 15,00 15,30 15,30 16,00 16,00 16,30 16,30 17,00 17,00 17,30 17,30 18,00 18,00 18,30 18,30 19,00 19,00 19,30 19,30 20,00 20,00 20,30 20,30 21,00

 

 

SPORTOVNÍ HALA - ODPOLEDNÍ ROZVRH 2021
    dopoledne

14,00 

14,30

14,30 

15,00

15,00 

15,30

15,30 

16,00

16,00 

16,30

16,30 

17,00

17,00 

17,30

17,30 

18,00

18,00 

18,30

18,30 

19,00

19,00 

19,30

19,30 

20,00

20,00 

20,30

20,30 

21,00

pondělí

24.1.

1. Akademie DDM DDM badm Sokol      
2.  FK příp      
3.  badm Kuč  badm Gaj      

úterý 

25.1.

1 ZŠ Komenská florbal Světlá mládež volejbal Světlá mládež volejbal Sokol   DM futsal
2     futsal Pal  
3  

středa

26.1.

1 ZŠ Lánecká DDM florbal Světlá mládež        
2        
3 nohejbal Bradlo  

čtvrtek

27.1.

1 ZŠ Lánecká  HC mládež FK přípravka SUD futsal FK C futsal florbal Sokol HB
2
3

pátek

28.1.

1 ZŠ Komenská DDM florbal Světlá mládež florbal Světlá dosp futsal Boca Chot-Turnov 20,30
2
3
sobota 29.1. 1
      florbal junioři Světlá 9,00-16,30
  
      florbal Světlá dosp      
2            
3            
neděle 30.1. 1  volejbal juniorky Sv-HB     futsal Havl.Borová 15-17,30       futsal Kadl
    
       
2              
3              
      14,00 14,30 14,30 15,00 15,00 15,30 15,30 16,00 16,00 16,30 16,30 17,00 17,00 17,30 17,30 18,00 18,00 18,30 18,30 19,00 19,00 19,30 19,30 20,00 20,00 20,30 20,30 21,00
 
nastavení cookies pro tento web